Біллі Айліш анонсувала новий альбом. Опубліковано трейлер

Новий, третій в дискографії, альбом Біллі Айліш називається "Hit Me Hard and Soft". Він вийде 17 травня. На обкладинці співачка тоне, провалившись крізь двері у воду. В невеличкому трейлері альбому її витягує нагору чиясь рука. 

Айліш написала "Hit Me Hard and Soft" разом зі своїм братом Фіннеасом. Як і раніше він виступив єдиним продюсером альбому. Співачка не планує випускати жодного синглу до виходу платівки. Власне, тому про неї нічого не було відомо дотепер. 

Нещодавно Біллі Айліш заявила, що "як це марнотратно", коли артисти випускають численні фізичні видання своїх альбомів. Вона натомість випустить "обмежені варіанти" "Hit Me Hard and Soft". Крім того, усі фізичні видання використовуватимуть "матеріали, які на 100% переробляються". У пресрелізі зазначається, що це є частиною "постійних зусиль співачки щодо мінімізації відходів і боротьби зі зміною клімату".

Нагадаємо, що раніше цього року Біллі Айліш та Фіннеас О'Коннел отримали по "Оскару" за пісню "What Was I Made For?", яка входила до саундтреку фільму "Барбі". 

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее