Пол Маккартні похвалив Бейонсе за її версію пісні The Beatles "Blackbird"

Великий музикант назвав версію співачки "приголомшливою". Нагадаємо, що минулого тижня Бейонсе випустила свій новий альбом "Cowboy Carter", на якому серед іншого було декілька каверів на класику. Зокрема на "Jolene" Доллі Партон та "Blackbird" The Beatles. Остання входила до так званого "Білого альбому" Бітлів. Він вийшов у 1968-му.

Пол Маккартні казав, що у ті часи текст пісні був натхненний почутим криком дрозда в індійському місті Рішікеш та расовою напругою на півдні Сполучених Штатів.

І звичайно Маккартні не міг пройти повз нову версію та поділився заявою, в якій хвалить кавер Бейонсе. Ось повний текст його заяви: "Я дуже задоволений версією Бейонсе моєї пісні "Blackbird". Я думаю, що вона зробила чудову версію й це підсилює послання щодо громадянських прав, яке надихнуло мене написати пісню в першу чергу. Я думаю, що Бейонсе зробила чудову версію, і я закликаю всіх, хто ще не чув її, перевірити мої слова. Вам сподобається!

Я спілкувався з нею через FaceTime, і вона подякувала мені за те, що я написав і дозволив їй це зробити. Я сказав їй, що це моє задоволення, і я подумав, що вона зробила вбивчу версію пісні. Коли на початку 60-х років я побачив по телебаченню кадри, на яких темношкірих дівчат виганяють зі школи, я був шокований, і я не можу повірити, що в наші дні все ще є місця, де зараз відбуваються такі речі. Усе, що моя пісня та неймовірна версія Бейонсе можуть зробити для пом’якшення расової напруги, було б чудовою справою, і я дуже пишаюся цим".

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее