Шер та Оззі Осборн. Оголошено імена музикантів, яких включать до Залу слави рок-н-ролу у 2024 році

Про це повідомляє The Guardian. Насправді враховуючи скільки років Шер (60 років) та Оззі (57 років) перебувають на сцені й наскільки вагомий внесок ці музиканти зробили у світову культуру, стає якось соромно за Зал слави рок-н-ролу. Нагадаємо, що виконавці стають придатними для вступу до цієї престижної організації через 25 років після випуску свого першого запису. Тобто що з Оззі, що з Шер вони явно затягнули. 

У 2010 році Шер описала таке ігнорування Залом слави, як "дещо грубе". "Ми [дует Сонні та Шер] вплинули на ціле покоління, і типу: чого ще ви хочете?", — сказала тоді співачка. 

А так, серед списку зірок, яких цього року оберуть до Залу слави, окрім вищезгаданих, значаться американська співачка Мері Джей Блайдж, американська хіп-хоп-група A Tribe Called Quest, американський рок-гурт Dave Matthews Band, англо-американський гітарист, співак і автор пісень Пітер Фремптон. 

Треба зазначити Оззі Осборн вже є членом Залу слави рок-н-ролу тільки у складі його рідного гурту Black Sabbath. Їх включили ще у 2006 році. Втім, музикант почав сольну кар’єру у 1980-му із класичного вже альбому "Blizzard of Ozz". Відтоді пройшло 44 роки. 

A Tribe Called Quest — одна з основоположних груп у хіп-хопі, визнана через 34 роки після свого геніального дебютного альбому, а Мері Джей Блайдж, яка чотири рази очолювала чарти альбомів США, включена через 32 роки. 

Тим часом супутній Залу слави рок-н-ролу музей в Клівленді планує розширення вартістю 135 мільйонів доларів. Оголошене у 2023 році із запланованим дедлайном завершення реновації на початку 2026 року, це розширення збільшить розмір музею на третину.

 

Rock_and_Roll_Hall_of_Fame/cher

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее