Новий кліп Тейлор Свіфт на пісню "Fortnight" зняв оператор "Барбі" та "Ірландця"

Тейлор Свіфт випустила неанонсований альбом “The Tortured Poets Department”. Назва одинадцятої платівки співачки явно натхненна фільмом "Спілка мертвих поетів" з Робіном Вільямсом Ітаном Гоуком та творчістю Лани Дель Рей. 

Щоб продовжити цю кінематографічну лінію Свіфт запросила на зйомки кліпу для першого синглу з альбому "Fortnight" (трек написаний у співавторстві та за участю Пост Мелоуна) відомого оператора Родріго Прієто та акторів фільму "Спілка мертвих поетів" Ітана Гоука та Джоша Чарльза. Варто зазначити, що чотириразово номінований на премію "Оскар" Прієто ("Горбата гора", "Барбі") вже співпрацював зі співачкою у 2020 році над музичними відео для пісень “The Man”, “Cardigan” та “Willow”. 

Варто також зазначити, що у тієї ж Лани Дель Рей виходить досягти атмосферності та кінематографічності без зайвих дорогих прийомів. Тобто не штучними методами, а природними. 

А так, протягом усього відео, авторкою сценарію та режисеркою якого була сама Свіфт, співачка та Пост Мелоун страждають у нещасливому романі, який тримається за рахунок швидкоплинних поглядів та випадкових ніжних дотиків. Одна із режисерських знахідок: співачка намалювала собі такі ж татуювання на обличчі як і Мелоун. 

Чорно-біла картинка, яку забезпечує Прієто, красиво огортає цей роман приречених.  

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее