Coldplay випускають новий альбом. Його вінілові копії будуть зроблені зі старих пластикових пляшок

Все ще популярний та наперекір всьому що відбувається у світі — все ще позитивний гурт Coldplay випускає свій десятий альбом "Moon Music". Перший сингл під назвою "Feels Like I'm Falling in Love" вийде вже 21 червня. Подейкують, що вартість музичного відео на пісню сягнула 3 мільйонів євро. Знімали кліп в Одеоні Ірода Аттичного в Афінах. 

Сьогодні стало відомо, що на додачу Coldplay прагнуть зробити найбільш екологічно стійкий вініловий варіант нового альбому. Кожна 140-грамова вінілова копія "Moon Music" буде виготовлена ​​з дев’яти пластикових пляшок, отриманих зі споживчих відходів. Для спеціального "блокнотного видання" 70% пластику було перехоплено природоохоронною некомерційною організацією The Ocean Cleanup з Ріо-Лас-Вакас, Гватемала, не даючи йому потрапити в Гондураську затоку та Атлантичний океан. 

Учасники гурту заявили, що вони зменшать викиди вуглекислого газу порівняно зі звичайним виробництвом вінілу вагою 140 г на 85% і таким чином запобіжать виробництву 25 тонн первинного пластику. Копії компакт-дисків виготовлятимуться на 90% із переробленого пластику, що дозволить скоротити викиди на 78% порівняно з традиційним виробництвом компакт-дисків.

Coldplay бентежить не тільки створення пластику під час створення фізичних носіїв їхньої музики, а й той вуглецевий слід, який залишається під час гастролей. Що логічно, оскільки гурт продовжує свій епічний світовий тур "Music of the Spheres", який зараз є третім за прибутковістю туром усіх часів (вони вже продали квитків на 810 мільйонів доларів). 

Цього місяця група заявила, що зменшила вуглецевий слід від "Music of the Spheres" на 59% порівняно з попереднім світовим туром. Крім того, де це можливо, вони намагалися уникнути подорожей літаком. На додачу під час власне концертів були застосовані креативні технологічні рішення, такі як "кінетичні танц-поли", які використовували енергію руху натовпу замість енергії створеної спаленням корисних копалин. 

Вінілові копії альбому "Moon Music" будуть випущені 4 жовтня. 

 

17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее
15.07.2024
Про це повідомляє NV. Насправді, у екс-президента України в пісні всього один рядок, він говорить між куплетами: "Це так, це так", — верифікуючи те про, що співають гумористи й блогери Василь Байдак,...
Далее