Фанати Мадонни, які подали до суду на співачку через очікування початку концерту, відкликали власний позов

Ми вже писали, що декілька фанатів Мадонни подали на співачку позов до суду за пізній початок концерту, порнографію та відсутність кондиціювання. Зараз стало відомо, що Майкл Феллоуз та Джейсон Альварес відхилили свій позов. Раніше вони стверджували, що пізній концерт вплинув на їхній сон.  

Пояснімо, що у січні Феллоуз й Альварес подали колективний позов проти співачки, бруклінського закладу Barclays Center та промоутерів її туру Live Nation після того, як Мадонна вийшла на сцену о 22:30. Позивачі стверджували, що вони б не купили квитки на її тур Celebrations, якби знали, що її виступ розпочнеться так пізно, сказавши, що виїзд із залу о першій годині ночі залишив їх "на мілині" з "обмеженим громадським транспортом" і збільшив витрати через сплеск цін на додатки для спільного використання поїздок.

Оскільки концерт припав на середу, позивачі також стверджували, що пізній час залишив їх без сну, тому що їм довелося "вставати рано, щоб піти на роботу та/або подбати про свої сімейні обов’язки наступного дня". Вони звинуватили Мадонну, Live Nation та Barclays Center у "несумлінних, нечесних та/або оманливих торговельних практиках".

Відповідачі своєю чергою стверджували, що пізній початок стався через технічні проблеми.

Джефф Варшафскі, адвокат, який представляє інтереси співачки й Live Nation, написав у листі, що відкликання позову "не було результатом будь-якого врегулювання" між сторонами. На додачу адвокати Мадонни раніше подали заяву про припинення справи, стверджуючи, що шанувальники знають, що вона завжди починає своє шоу пізніше запланованого часу.

Втім, якщо цей січневий позов щодо запізнення врешті-решт відкликали, то інші, травневі, щодо порнографії та кондиціювання все ще лежать на судовому столі. 

 

Tags: Madonna
17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее
15.07.2024
Про це повідомляє NV. Насправді, у екс-президента України в пісні всього один рядок, він говорить між куплетами: "Це так, це так", — верифікуючи те про, що співають гумористи й блогери Василь Байдак,...
Далее