"Тато": трейлер фільму про розгублену Дакоту Джонсон та мудрого Шона Пенна

Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого — Шон Пенн. Героїня Джонсон загубилася у власному житті, у стосунках, якщо конкретно. Та їй конче потрібно з кимось про це поговорити. Герой Шона Пенна — мудрий водій таксі, у якого знайдеться порада та історія з власного життя, щоб її верифікувати. 

Тобто перед нами по суті театральна вистава з динамічним задником. Власне дебютна стрічка режисерки Крісті Голл й планувалася спочатку у вигляді вистави, але завдяки продюсерці Еммі Тіллінгер Коскофф ("Ірландець"), художнику-постановнику Крісті Зі ("Життя спочатку") та оператору Федону Папамічаелю ("Індіана Джонс і реліквія долі") її сценарій став повнометражним фільмом. 

Дакота Джонсон також значиться серед сценаристів картини. На додачу це перший фільм за останні роки із Шоном Пенном в головній ролі, який не розгромили критики. У "Тата" наразі 83% схвальних відгуків на RottenTomatoes. 

В США фільм вийде 28 червня. Чи планується реліз в Україні, поки не відомо. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее