Фільм Ірини Цілик "Я і Фелікс" зібрав 814 тисяч гривень за перший вікенд українського прокату

814 838 гривень, якщо бути точними. Це не рекорд, але й не провал, як для фільму, маркетингова кампанія якого спиралась не на відомі імена (як з Птушкіним) й не на нагороди разом зі свідоцтвом національної трагедії (як з "20 днів у Маріуполі"), а хіба що на фрази "глядацьке кіно", ностальгію за 90-ми та імена режисерки Ірини Цілик, автора роману-першоджерела Артема Чеха й фігуру Юрія Іздрика, який зіграв одну з головних ролей. 

Останні троє — скарб нації, але треба дивитися правді в очі вони набагато менш популярні за Птушкіна. 

Втім, певний невеличкий хайп навколо фільму "Я і Фелікс" створити вдалось. Завдяки підтримці певних медіа, ряду рецензій та постів в соцмережах. Плюс — тур самої Цілик містами України з представленням власної стрічки та Q&A щодо неї. Чи вийшло з цього запустити сарафанне радіо? Питання, відповідь на яке з'явиться після другого вікенду. 

Нагадаємо, що "Я і Фелікс" — тепла, кумедна, щемка історія дорослішання хлопчика, на ім'я Тимофій в провінційному українському містечку. Це кіно, яке протоптує стежку з 80-х через 90-ті у сьогодення. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее