Девід Лінч намагався продати Netflix мультфільм. Не вийшло, але робота над проєктом триває

Про це повідомляє Deadline. Девід Лінч — режисер та співавтор "Твін Піксу", "Малголленд Драйв" та інших шедеврів тривожного, детективного кіно сюрреалізму вже двадцять років працює над анімаційним проєктом "Snootworld". Сам Лінч описує його як старомодну казку, яка може сподобатись і дорослим, і дітям.  

Сюжет мультфільму розділений на три частини. Першу та третю написала Керолайн Томпсон — сценаристка, відома своєю роботою над "Едвардом Руки-ножиці", "Трупом нареченої" та "Жахом перед Різдвом" Тіма Бертона. Втім, останній мультфільм зрежисував Генрі Селік. Проміжну другу частину написав сам Лінч. 

Томпсон описала сюжет як "божевільний": "У мене перехоплює подих, наскільки це дивно. Снути — це крихітні істоти, які мають ритуальний перехід у вісім років, коли вони стають меншими і їх відправляють на рік, щоб вони були захищені. Світ занурюється у хаос, коли герой історії Снут зникає в килимі, і сім’я не може знайти його, і він потрапляє в божевільний, чудовий світ".

Лінч запітчив "Snootworld" продюсерам Netflix і несподівано отримав відмову. Зазвичай стрімінговий гігант скуповує все. Тим паче нехай експериментальний і "божевільний", проте із всесвітньо відомим ім'ям на ньому проєкт. 

"Нещодавно я подумав, що хтось може бути зацікавлений у цьому [проєкті], тому я в останні кілька місяців представив його Netflix, але вони його відхилили", — розповідає режисер і розчаровано продовжує: "Snootworld" — це щось на кшталт старомодної історії, а анімація сьогодні — це більше поверхневі жарти. Старомодні казки вважаються тужливими: видно, люди не хочуть їх бачити. Зараз інший світ, і легше сказати "ні", ніж "так".

Втім, Лінч вірить у "Світ Снутів" й мріє таки зробити мультфільм. Єдине, він не визначився, хто буде його режисером. Він пропонував сісти в режисерське крісло своїй доньці Дженніфер, але вона м'яко відмовила через брак часу. 

 

David_Lynch_Snootworld

29.05.2024
Стала відома дата виходу в український прокат фільму "Конотопська відьма". Стрічка була знята вже за часів повномасштабного вторгнення та експлуатує народний сюжет (чи мем), що з'явився ще в першій по...
Далее
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее