Фільм Птушкіна про тварин та війну поставив рекорд в українському прокаті

Документальна стрічка Антона Птушкіна "Ми, наші улюбленці та війна" за перший вікенд в українському прокаті зібрала 2,3 мільйона гривень. Про це повідомляє Суспільне із посиланням на коментар СЕО дистриб’юторської компанії Green Light Films Вероніки Ясінської, який вона дала Forbes. 

Green Light Films — новий гравець на ринку України. Окрім фільма Птушкіна, вони привезли до нас, наприклад, останню гучну роботу Алекса Ґарленда "Війна штатів". 

2,3 мільйона гривень — чудова сума не тільки для документального кіно. Якщо ж мислити суто в рамках цього формату, то наразі стрічка "Ми, наші улюбленці та війна" є найкасовішим доком за всю історію українського прокату. Буквально тиждень тому ним був фільм Мстислава Чернова "20 днів у Маріуполі". 

За словами Ясінської, рекорд був поставлений вже в перший день прокату — 4 квітня — тоді "Ми, наші улюбленці та війна" зібрав 359 000 гривень. Більше ніж будь-яка документальна стрічка до цього. 

Такі результати не дивують, оскільки тематика фільму Птушкіна максимально глядацька, плюс — відоме ім'я автора, плюс — вміння автора робити доступний, втім, не дурний контент.

Було б добре показати "Ми, наші улюбленці та війна" якомога більшій кількості іноземців. Тобто влаштувати прокатні історії в інших країнах. Цей фільм їх точно розчулить і нагадає про нашу війну. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее