Плани після "Дюни". Дені Вільнев задумав зняти фільм про ядерну війну

Здається знімати кіно, яке так чи інакше дофантазовує страхи суспільства стає трендом в Голлівуді. Минулої осені Ґарет Едвардс випустив фільм "Творець" про війну штучного інтелекту із людьми. На підході нова стрічка Алекса Ґарленда "Громадянська війна" (яку у нас чомусь переклали як "Повстання Штатів") про, власне, громадянську війну в США, що, враховуючи наскільки американське суспільство поляризоване, доволі легко уявити. 

В цю талановиту чергу став ще один візіонер, канадець Дені Вільнев. Його "Дюна: частина друга" зібрала захопливі відгуки та продовжує збирати гроші в прокаті. Тим часом режисер розповідає про свої плани на майбутнє.

Вільнев обговорює можливість возз’єднання з Legendary — з ними він робив свої "Дюни" — для екранізації роману фіналістки Пулітцерівської премії Енні Якобсен "Ядерна війна: сценарій" ("Nuclear War: A Scenario"). На додачу в Legendary підтвердили, що співпрацюють з Вільньовим над створенням третьої "Дюни". Вона скоріш за все вийде з підзаголовком "Месія". 

Щодо книги Якобсен, наразі Вільнев веде переговори зі студією про продюсування, адаптацію та постановку. 

Опублікована 26 березня книга Якобсен "досліджує сценарій, який описує те, що станеться в разі ядерної війни. Дослідження засноване на десятках нових ексклюзивних інтерв’ю з військовими та цивільними експертами, які створювали зброю та були в курсі планів реагування. І несли б відповідальність за ці рішення, якщо їх потрібно було б прийняти".

Страхи, як відомо, добре продаються. 

 

Denis Villeneuve

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее