"Ті, що йдуть на смерть": Ентоні Гопкінс в серіалі про гладиаторів та Стародавній Рим. Тизер

Опубліковано тизер серіалу "Ті, що йдуть на смерть" ("Those About to Die") — одного з декількох сюжетів запланованих на цей рік в Голлівуді, які будуть мати справу зі Стародавнім Римом. Тут ще можна згадати другого "Гладіатора", якого Рідлі Скотт майже закінчив і на якого було витрачено за різними підрахунками 250-310 мільйонів доларів. 

Серіалом "Ті, що йдуть на смерть" займався Роланд Еммеріх, відомий за захопливими, втім, дурнуватими фільмами "Післязавтра", "День незалежності", "2012". Головну роль у його серіали виконав 86-річний Ентоні Гопкінс. Легендарний актор грає імператора Веспасіан, який правив Римською імперією з 69 по 79 роки нашої ери. За його правління почалося будівництво Колізею і взагалі Веспасіан був скоріше успішним імператором ніж ні. 

Втім, серіал буде не тільки про нього, а про, як видно з назви, гладіаторів та їхні бої. В основі сюжету лежить однойменна нон-фікшн книга відомого американського письменника та журналіста Деніела П. Меннікса. 

"Мене завжди захоплювала історія Римської імперії", — сказав Еммеріх у заяві, анонсуючи серіал. "Сьогодні багато чого все ще здається актуальним для нашого суспільства — від переплетення політики та спорту до дисциплін змагань, які також не дуже змінилися за останні 2000 років. Найбільш запальне видовище для мас все ще пов’язане з двома чоловіками на арені, які б’ють один одного, а сучасні колісниці називають гоночними автомобілями, водії яких все ще потрапляють в аварії, за що часто платять своїм життям".

Еммеріх став режисером "Ті, що йдуть на смерть". Він розділить цю функцію із Марко Кройцмаляром, відомим за дуже непоганими серіалами "Біт" та "Тіла". 

Сценаристом значиться Роберт Родат. Він написав "Врятувати рядового Раяна" за що отримав номінацію на "Оскар". 

Бюджет серіалу склав 140 мільйонів доларів, що були розділені на 10 епізодів. 

Прем'єра відбудеться на стрімінгу Peacock 18 липня.  

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее