Гурт Empire of the Sun анонсували перший за вісім років альбом. Й випустили нову пісню

Австралійці Empire of the Sun анонсували новий, перший з 2016 року, альбом "Ask That God". Платівка вийде 26 липня. На додачу музиканти опублікували новий сингл "Music on the Radio" й кліп на нього. Відео можна подивитися нижче. 

Це вже другий сингл з альбому. Перший називався "Changes".  

Ось як вокаліст групи Люк Стіл прокоментував вихід платівки у заяві для преси: "Ask That God" — це альбом, який ми шукали й, на щастя, отримали благословення. Ми не що інше, як провідники, які збирають досвід і знаходять те, що призначено для Імперії".

Empire of the Sun — дует, що складається з Люка Стіла та Ніка Літтлмора. Вони стали відомі у 2008 році після випуску дебютного альбому "Walking on a Dream" з двома великими хітами: власне, "Walking on a Dream" та "We Are the People". 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее