Після каверу Бейонсе. Сер Пол Маккартні — перший британський музикант-мільярдер

Про це повідомляє BBC. Мова йде саме про фунти стерлінгів, оскільки в доларовому еквіваленті Пол Маккартні є мільярдером вже давно. 

А так, за результатами минулого року 81-річний Бітл додав до своїх статків 50 мільйонів фунтів завдяки гастролям, збільшення вартості його пісенного каталогу та каверу Бейонсе на класичний трек "Blackbird", який Маккартні написав у 1968 році і який входить до "Білого Альбому" The Beatles. 

На додачу Пол Маккартні разом із Рінго Старом та Джайлзом Мартіном — сином легендарного продюсера бітлів Джорджа Мартіна — випустили пісню The Beatles "Now and Then", яку Джон Леннон написав ще наприкінці 70-х. Вірніше недописав: Маккартні й компанія зробили з демо повноцінний трек та випустили його у 2023-му під гаслом "Остання пісня The Beatles". 

"Now and Then" посіла перше місце в британському чарті та сьоме в американському. 

Окрім Пола Маккартні, до списку найбагатших британців увійшли Джоан Ролінґ (945 мільйонів фунтів стерлінгів), Елтон Джон та подружжя Бекхемів. Перше ж місце посів індійсько-британський бізнесмен Гопі Хіндуджа із 28,4 мільярдами фунтів. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее