Доведеться почекати. Третій сезон серіалу "Ейфорія" відкладається на невизначений термін

Другий сезон популярного серіалу "Ейфорія" — він дав старт кар'єрам Зендеї, Джейкоба Елорді, Сідні Свіні, Колману Домінго, Гантер Шафер — вийшов взимку 2022 року. Третій фанатам обіцяли у 2025-му, втім, цього не станеться. Обіцянку дала керівниця відділу драми на HBO Франческа Орсі в травні 2023 року. 

З того часу сталося страйкування голлівудських гільдій, що відтермінувало виробництво багатьох проєктів, але проблема не тільки в цьому, а й в авторі серіалу Семі Левінсоні, який все ще пише сценарій продовження. 

"HBO та Сем Левінсон залишаються відданими створенню виняткового третього сезону", — сказав виданню IndieWire представник HBO. "Тим часом ми дозволяємо нашим популярним акторам використовувати інші можливості". Чим актори власне й займаються. Колман Домінго отримав номінацію на "Оскар" за біографічну драму "Растін", Зендея пробилася в мейнстрим завдяки ролям у Marvel та в "Дюні", втім найцікавіше справи йдуть у Джейкоба Елорді ("Солтберн", "Прісцилла") та Сідні Свіні ("Реаліті", "Люблю тебе ненавидіти").   

Втім, дещо про третій сезон відомо. Так, Левінсон сказав ще в серпні 2023-го, що наступний сезон буди чимось на кшталт фільму нуар із головною героїнею Ру (Зендея) в корумпованому світі дорослих. Щодо останнього є інформація від костюмера серіалу, що події третього сезону будуть відбуватися через п'ять років після подій другого. Тобто наші герої стануть старші. В цей проміжок можна буде встромити якусь історію, яка б пояснювала зникнення одного з головних другорядних персонажів "Ейфорії" — дилера із великим серцем Феско. Актор, який його грав Енгус Клауд помер від передозування у 2023-му. 

Наразі очікується, що виробництво третього сезону почнеться влітку 2024-го. Але це не точно. 

 

euphoria/sydney-sweeney

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее