"Фантастична четвірка": оголошено акторський склад. Одну з ролей зіграє Педро Паскаль

"Фантастична четвірка" — одна з найцікавіших серій коміксів, із нещасливою кінематографічною долею. В цьому столітті було дві спроби перенести її на екран і обидві вийшли відверто поганими. Це, по-перше, дилогія режисера Тіма Сторі: "Фантастична четвірка" 2005 року та "Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера" 2007 року, які запам'яталися хіба що Джесікою Альбою та першою роллю Кріса Еванса в супергеройському кіно.

Ще була недолуга спроба відродити серію фільмом "Фантастична четвірка" 2015 року, але то був один з найбільших провалів в історії кінокоміксів.

Небо стало яснішати після того, як у 2019-му Disney купили 21st Century Fox за 71,3 мільярда доларів. Разом зі студією до компанії Мікі Мауса перейшла і її інтелектуальна власність. Якщо казати про комікси, то це Дедпул, Люди-Х та Фантастична четвірка. Все це керівництво Disney планує об'єднати у великий кіновсесвіт. 

Про що саме буде перший окремий фільм Marvel про Фантастичну четвірку наразі тримається в таємниці, але тільки що стало відомо, що ролі, власне, чотирьох супергероїв зіграють Педро Паскаль (Містер Фантастик: він вміє тягнутися), Ванесса Кірбі (Невидима леді: невидимість та силові поля), Джозеф Квінн (Людина-смолоскип) та зірка серіалу "Ведмідь" Ебон Мосс-Бакрак (Сутність: істота з каменю). 

Режисером фільму стане Метт Шекман. Він працює здебільшого на телебаченні і серед серіалів, які він знімав є "Гра престолів" та "ВандаВіжен". Фільмування нової "Фантастичної четвірки" розпочнеться вже в серпні. Стрічка стане частиною Шостої фази кіновсесвіту Marvel. 

 

Fantastic-4-cast

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее