"Діва проти біди": Міллі Боббі Браун грає принцесу, якій замість принца підсунули дракона. Подивіться трейлер

Співпраця Міллі Боббі Браун із Netflix продовжується. Молода акторка стала зіркою серіалу "Дивні дива", потім непоганого комедійного екшену "Енола Голмс" і ось тепер — розкішного на вигляд фентезі "Діва проти біди" (в оригіналі просто "Damsel"), трейлер якого було опубліковано на днях.    

Акторка грає щасливу принцесу, яка готується до весілля із гарним принцем. Події відбуваються у багатому казковому королівстві. Якби не щастя та надія, то можливо Елоді (так звати принцесу) і помітила б, що щось у всьому цьому задумі не те. Про трагедію, що наближається попереджала і мачуха дівчини, але марно: під час весільної церемонії принцесу скинули у прірву із драконом. Виявилося, що на регулярних жіночих жертвах і тримається багатство та добробут цього королівства. Втім, Елоді — міцний горішок: вона втече від дракона і спробує довести, що спокій та достаток не виправдовують регулярні жертвоприношення. 

Міллі Боббі Браун ідеально підходять ролі сильних, розумних, кумедних, впертих чи то принцес, чи то детективок, чи то загадкових дівчат. Окрім неї, у фільмі зіграли: Анджела Бассетт, Робін Райт та Рей Вінстон. 

Режисером стрічки став іспанець Хуан Карлос Фреснадільо, відомий за чудовим трилером "Інтакто" та чудовим горором "28 тижнів потому". 

Прем'єра на Netflix відбудеться 8 березня. 

 

19.04.2024
Опубліковано український трейлер мультфільму "Трансформери: Початок" — як видно з назви, історії походження деяких з відомих нам мешканців планети Кібертрон. А саме Оптімуса Прайма, Меґатрона та Бамбл...
Далее
18.04.2024
Опубліковано трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана "Западня" — психологічного трилеру про чоловіка та його неповнолітню доньку, які прийшли на концерт популярної співачки, втім, як виявилось згодом...
Далее