"Фуріоза: Шалений Макс. Сага": за словами режисера одну 15-хвилинну сцену знімали 78 днів. Було залучено 200 каскадерів

Австралієць Джордж Міллер вміє дивувати. Всі хто бачив фільм "Шалений Макс: Дорога гніву" в кінотеатрі це знають: натурні зйомки, карколомні трюки, закручена людська драма в умовах пустельного пост-апокаліпсису занурюють у світ режисера та кожні 10-15 хвилин дивують чимось новим. Судячи зі всього, приквел тієї стрічки "Фуріоза: Шалений Макс. Сага" зроблено за тим же принципом. 

В приквелі Аня Тейлор-Джой ("Ферзевий гамбіт") зіграє роль молодшої версії Шарліз Терон. Нас занурять в історію її викрадення воєначальником Дементусом (Кріс Гемсворт) та покажуть епізоди з життя Фуріози в миролюбному ком'юніті під назвою Зелене Місце Багатьох Матерів. Фільм заснований на розширеній історії про Фуріозу, яку Міллер створив, щоб допомогти акторам і знімальній групі "Дороги гніву" зануритися у світ фільму.

В інтерв'ю журналу Total Film партнер Міллера продюсер Даг Мітчелл розповів, що у фільмі є 15-хвилинна сцена, на зйомку якої "нам знадобилося 78 днів" та 200 каскадерів. Знімальна група дала сцені кодову назву "Сходи в нікуди". 

Подробиці сюжету тримаються в таємниці, але Аня Тейлор-Джой також поділилася своїми думками про виснажливий процес зйомок цієї сцени.

"Ми з Джорджем вели довгі розмови про те, чому цей конкретний епізод був таким довгим", — сказала Тейлор-Джой. "Це тому, що ви бачите накопичення навичок протягом бою, і це дуже важливо для розуміння того, наскільки винахідлива Фуріоза, а також [багато говорить про] її мужність. Це найдовша сцена, яку будь-хто з нас коли-небудь знімав. У день, коли ми закінчили, усі отримали вино "Сходи в нікуди"!".

Прем'єра фільму відбудеться на цьогорічному Каннському кінофестивалі. Одразу після цього, 24 травня, стрічка вийде в український прокат. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее