Найгучніший броманс цього літа. Опубліковано український трейлер фільму "Дедпул і Росомаха"

Опубліковано український трейлер фільму "Дедпул і Росомаха" — екшну про зустріч двох улюблених супергероїв. Все це відбуватиметься в рамках розширеного кіновсесвіту Marvel, а отже перед нами ще й 34-та стрічка цього самого кіновсесвіту та на додачу третя частина пригод Дедпула. 

Звучить заплутано, але по факту повинно бути весело й ненапряжно. Власне, Дедпул та Росомаха — чи не єдині герої, які наразі можуть заманити глядача в кінотеатри на супергеройське кіно. Жанр переживає не найкращі часи. Причина в тому, що персонажі Раяна Рейнольдса та Г'ю Джекмана не затаскані, плюс — вони аутсайдери, а аутсайдерів всі люблять. 

Офіційний синопсис звучить так: Управління Часовими Змінами (агентство з серіалу "Локі"), бюрократична організація, яка існує поза часом і простором і стежить за часовою шкалою, вилучає Вейда Вілсона/Дедпула з його тихого життя та призначає йому місію, яка змінить історію кінематографічного всесвіту Marvel. Напарником Дедпула по місії стане Росомаха.

Режисером фільму став Шон Леві ("Ніч в музеї", "Дивні дива"). Рейнольдс виступив співавтором сценарію. 

Українська прем'єра назначена на 27 липня. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее