Серіал "Останні з нас" може тривати 4 сезони. Згідно із заявою авторів

Робота над другим сезоном хітового серіалу "Останні з нас" йде повним ходом. Його автори — режисер та сценарист Крейг Мезін ("Чорнобиль") та творець однойменної відеогри, яку власне й адаптують HBO Ніл Дракманн — тим часом підігрівають інтерес до шоу, розмірковуючи про його майбутнє.  

В нещодавньому інтерв'ю виданню Deadline обидва сказали, що обсяг історії може не поміститися лише у два додаткові сезони: "Ми не думаємо, що зможемо розповісти історію навіть протягом двох сезонів [мається на увазі сезони 2 та 3], тому що ми не поспішаємо і йдемо цікавими шляхами, якими ми також трохи подорожували в першому сезоні. Ми вважаємо, що майже напевно буде так, що — поки люди продовжуватимуть дивитися і ми будемо в змозі продовжувати знімати — третій сезон буде значно ширшим. І дійсно, для історії може знадобитися четвертий сезон".

Крейг Мезін додав: "Одна річ абсолютно точна, я не розумію, як ми можемо розповісти історію, яка залишиться після завершення другого сезону, ще в одному сезоні".

Автори також підтвердили, що майбутній другий сезон буде відносно коротшим за свого попередника. В ньому буде сім епізодів (в першому було дев'ять). Мезін розвинув тему: "Сюжетний матеріал, який ми отримали з другої частини гри набагато більший ніж сюжетний матеріал, який був у першій частині грі, тому частина того, що нам потрібно було зробити з самого початку — це з’ясувати, як розповідати цю історію по сезонах. Коли ви робите це, ви шукаєте природні точки де треба зупинитися [в рамках великої історії], і, як ми зазначили, цього [другого] сезону така точка з’явилася після семи епізодів".

Вихід другого сезону заплановано на 2025 рік. Додаткові два сезони, про які говорять Мезін та Дракманн HBO ще не підтвердили, але навряд чи з цим виникнуть проблеми.

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее