Кевін Спейсі отримає італійську премію за життєві досягнення

Навряд чи це можна назвати відлигою щодо відомого американського актора, оскільки головне його місце роботи все ж таки в США та Англії й там він поки ні нових ролей у перспективних проєктах, ні посад у театрах не отримав, але Спейсі точно буде приємно отримати нагороду від італійців. Або точніше сицилійців. 

Актор отримає премію Нації Італії за життєві досягнення (Italy’s Nations Award for Lifetime Achievement) 21 липня на фестивалі в Таорміні, Сицилія. Кевіну Спейсі нададуть можливість "коротко виступити на сцені" під час церемонії. Дивна ремарка, адже таку можливість повинні надавати всім, хто отримує такі нагороди. 

Премія Нації Італії за життєві досягнення організована Сенатом Республіки та регіону Сицилія. "Кевін Спейсі — це позачасовий пам’ятник в історії кіно та театру, який, безперечно, заслуговує на шанс відновити свою кар’єру. Таорміна — одне з найстаріших свят кіно в Італії, і це справжня честь побачити гру одного з великих акторів нашого часу. І його глядачі, і індустрія щодня сумують за його безмежним талантом, і ми надзвичайно пишаємося тим, що стоїмо поруч із таким неперевершеним артистом", — сказано у спільній заяві організаторів церемонії. 

Нагадаємо, що у 2023 році з Кевіна Спейсі були зняті звинувачення у сексуальному насильстві над чотирма чоловіками. Втім, проти актора все ще триває цивільний суд у Великій Британії за тими ж звинуваченнями, за якими його виправдали в кримінальному суді минулого року. Засідання по ньому призначено на 2025 рік.

Сам Спейсі спростував заяви 10 публічних обвинувачів, сказавши: "Я беру повну відповідальність за свою минулу поведінку та свої дії. Але я не можу і не буду брати на себе відповідальність або перепрошувати перед будь-ким, хто вигадує про мене щось або перебільшує історії".

Щодо цікавих ролей, то поки актор грає у чомусь на кшталт фільму "Пітер п’ять вісім".

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее