Легендарний Джон Вотерс зніме перший фільм за 20 років

Режисер, який зробив собі ім'я на трансгресивному, трешовому, комедійному квір-кіно, Джон Вотерс вирішив поставити на паузу безтурботну пенсію (йому наразі 77 років) та зняти ще один фільм. Головну роль в ньому зіграє Обрі Плаза ("Парки та зони відпочинку", "Білий лотос"). 

Стрічка стане адаптацією новели 2022 року під назвою "Liarmouth" ("Брехливий рот"), авторства самого Вотерса. Зйомки розпочнуться пізніше цього року в Балтіморі, штат Меріленд, рідному місті Вотерса. Там він зняв свої головні фільми "Рожеві фламінго", "Поліестер", "Лак для волосся", "Плаксій".

Підзаголовок новели — "поганий роман". Сюжет описаний видавцями, як "весела брудна розповідь про секс, злочини та сімейні дисфункції". Знайома специфіка. В "Брехливому роті" розказана історія шахрайки та патологічної брехухи, на ім’я Марша Спринкл, яка розлучається зі своїм партнером Дерілом і краде одночасно у своїх дочці та матері.

Обрі Плаза ідеально підходить під опис головної героїні. 

Вперше проєкт було анонсовано у 2022 році, але, судячи зі всього, він був відкладений через страйки сценаристів і акторів, що відбувався влітку. 

Своїм рішенням повернутися у кінематограф Вотерс поповнив список великих режисерів, які не дивлячись на вік (Мартін Скорсезе, Френсіс Форд Коппола, Майкл Манн, Рідлі Скотт), продовжують активно знімати. 

 

17.04.2024
Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого...
Далее
16.04.2024
Опубліковано трейлер серіалу "Темна матерія" — науково фантастичного трилеру про чоловіка, фізика, який губиться в альтернативних версіях свого життя й намагається знайти рідний світ поки не стало піз...
Далее
16.04.2024
Документальна стрічка, за яку Мстислав Чернов разом із продюсерками Мішель Мізнер й Рейні Аронсон-Рат отримали премію "Оскар" з'явиться на Netflix. Станеться це вже 21 квітня, як повідомляється на сто...
Далее