"Лишайся онлайн": трейлер української драми про дівчину, яка намагається знайти людей у хаосі перших днів вторгнення

Опубліковано трейлер фільму "Лишайся онлайн" — гостросюжетної воєнної драми про дівчину, на ім'я Катерина, яка залишається в Києві після повномасштабного вторгнення та намагається допомогти своєму братові, який пішов добровольцем захищати Київську область. До рук Каті потрапляє ноутбук, відкривши який вона отримує дзвінок по Facetime від маленького хлопчика. Хлопчик шукає своїх батьків: власників цього ноутбуку. 

Відтоді, не виходячи з квартири, Катя починає займатися пошуками мами й тата малого. Таким чином всі дії фільму відбувають на екранах гаджетів: лептопа, мобільних. 

"Лишайся онлайн" — перша українська стрічка, яка взяла на озброєння цей піджанр трилера про пошуки та варто сказати, що вийшло d авторів дуже потужно. 

Єлизавета Зайцева грає Катерину емоційно та правдиво. І глядач поступово занурюється у її історію, захоплюється її пошуками, починає турбуватися разом з дівчиною. 

Для режисерки Єви Стрельнікової "Лишайся онлайн" — повнометражний дебют. 

В український прокат фільм вийде 28 березня. 

 

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее