У другому сезоні серіалу "Володар перснів: Персні влади" з'явиться неочікуваний персонаж

Хто б як не ставився до авантюри під назвою "Володар перснів: Персні влади" від Amazon Prime Video, у серіалу відносно скоро, 29 серпня, виходить другий сезон. Й на нього все одно буде цікаво подивитися. Подробиць сюжету ми не знаємо: тільки ті, які випливають із власне закінчення першого сезону та невеличкого тизеру, що був опублікований нещодавно.  

Нагадаємо, що у фіналі минулого сезону Ґаладріель викрила та вигнала Темного Лорда, який ховався серед ельфів та маніпулював ними задля створення Кілець Влади. Той втік, але перекроїти політичну мапу Середзем'я думок не полишив. Ще є історія гобітів та чаклуна схожого на Ґендальфа.

У другому сезоні до них доєднається улюбленець фанатів Том Бомбадил. Його зіграє чудовий британський актор Рорі Кіннір ("Чоловічий рід", "Чорне дзеркало"). Бомбадил вперше з'явився в книзі Дж. Р. Р. Толкіна "Братерство Персня", де майже на самому початку історії врятував гобітів від Старого Вербуна та Примар.

Про походження цього загадкового персонажа письменник навмисно не написав нічого конкретного. Є розуміння, що Бомбадил — могутній дух, який з'явився в Середзем'ї дуже давно. Він наділений великою силою (навіть Єдиний Перстень не має на нього впливу), втім, тримається Бомбадил осторонь боротьби вільних народів Середзем'я із Сауроном. 

У Пітера Джексона не вийшло додати епізод із Томом Бомбадилом до своєї видатної трилогії. Про що фанати неодноразово зауважували. Ситуацією вирішили скористатися в Prime Video. Невідомо, яким чином цей персонаж буде імплементований у сюжетну канву серіалу, але на як мінімум одному опублікованому кадрі його можна побачити із загадковим чаклуном (тим, про якого думають, що він майбутній Ґендальф) з першого сезону. Можливо Бомбадил допоможе тому відновити пам'ять та сфокусувати ціль.  

 

The Lord of the Rings: The Rings of PowerThe Lord of the Rings: The Rings of PowerThe Lord of the Rings: The Rings of PowerThe Lord of the Rings: The Rings of Power

24.06.2024
"Зло приходить зсередини нас чи ззовні?", — запитує розгублена та налякана Еллен Гаттер у виконанні Лілі-Роуз Депп професора Альбіна Еберхарта фон Франца у виконанні Віллема Дефо. Й отримує такий сами...
Далее
20.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Буча" — української військової драми про події в місті Буча Київської області, які сталися на самому початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Події трагічні та тр...
Далее