Автор "Падіння дому Ашерів" зніме радикально нове продовження франшизи "Екзорцист"

Провал фільму "Екзорцист: Вірянин" став серйозним ударом по бізнес-стратегії компанії Blumhouse Productions. Нагадаємо, вони купили права на франшизу "Екзорцист" за 400 мільйонів доларів й запланували зробити три фільми, які б продовжували легендарну стрічку "Екзорцист" Вільяма Фрідкіна. Втім, катастрофа сталася вже з першою частиною трилогії.

Фільм Девіда Гордона Гріна не сподобався нікому й зібрав не дивовижні 137 мільйонів доларів в прокаті. З таким стартом пів мільярда вкладених інвестицій не відіб'єш. 

Відповідно Гордона Гріна було звільнено. Ті сценарні рішення, що він запланував для продовжень були відкинуті. На місце керманича франшизи було взято відомого автора горорів Майка Фленегана. Він вже співпрацював із Blumhouse і доволі успішно: всі три фільми, режисером яких став Фленеган ("Окулус", "Тиша", "Віджа: Походження зла") відбили гроші та привернули увагу до нього як до одного із провідних авторів в жанрі. На додачу у режисера потужна історія співпраці із Netflix, для яких він поставив декілька видатних мінісеріалів ("Привиди будинку на пагорбі", "Опівнічна меса", "Падіння дому Ашерів").

У його продовження наразі немає назви та дати виходу, але вже відомо, що це буде абсолютно нова історія, яка, втім, відбуватиметься у всесвіті "Екзорциста".

Як сказав Фленеган: "«Екзорцист» — одна з причин, чому я став режисером, і для мене честь мати шанс спробувати щось свіже, сміливе та жахливе в його всесвіті. Зустріч із моїми друзями з Blumhouse, з якими я створив деякі з моїх улюблених робіт, робить це ще більш захопливим".

Враховуючи послужний список Майка Фленегана, на його “радикально новий погляд” подивитися буде дуже цікаво. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее