Марк Руффало ще раз зіграє Халка в фільмі "Капітан Америка: Прекрасний новий світ"

Про це актор повідомив під час інтерв'ю в рамках міжнародного кінофестивалю в Санта-Барбарі, Каліфорнія. Руффало зазначив, що на окремий фільм про Брюса Беннера a.k.a. Халка чекати марно, але зелений супергерой точно з'явиться у фільмі "Капітан Америка: Прекрасний новий світ". Стрічка вийде через рік, у лютому 2025-го і стане першою, роль Капітана в якій зіграє не Кріс Еванс, а Ентоні Макі. 

Його версія Капітану вперше була представлена у мінісеріалі "Сокіл та Зимовий солдат". Макі починав як Сокіл, але після того, як Стів Роджер пішов на пенсію та в результаті сюжетних перипетій серіалу, був змушений зайняти його місце. Головним злодієм у фільмі "Прекрасний новий світ" буде Семюел Стернс a.k.a. Лідер (його зіграє Тім Блейк Нельсон) — давній ворог Халка.

В останній раз Брюс Беннер з'являвся у кіновсесвіті Marvel у 2022 році (серіал "Жінка-Галк") і тоді здавалося, що актор також передасть супергеройську естафету. Цього разу акторці, яка зіграла Жінку-Халка (Тетяна Маслані). Та рейтинги шоу були низькі, плюс — в епоху, коли кінокомікси припинили заробляти гроші в прокаті, міняти одного з найулюбленіших героїв Marvel — не найкраще продюсерське рішення.  

 

hulk_mark_ruffalo

25.02.2024
В ніч з суботи на неділю за київським часом в Лос-Анджелесі втридцяте роздали премії Акторської гільдії США. Це остання велика кінонагорода після вручення премії BAFTA та перед врученням премії "Оскар...
Далее
23.02.2024
Опубліковано трейлер нового історичного документального серіалу "Переломний момент: бомба і Холодна війна", який з'явиться на Netflix 12 березня. Для стрімінгового сервісу це вже класичний формат: куп...
Далее