Разом ми сильніші. Український трейлер фільму "Королівство планети мавп"

Опубліковано український трейлер фільму "Королівство планети мавп" — четвертого у списку з новітнього перезавантаження відомої ще з кінця 60-х кінофраншизи. Загалом же історія про розумних мавп, які обігнали в розвитку людей, які занепастили свою цивілізацію, почалася у 1963 році, коли вийшов роман "Планета мавп" французького письменника П'єра Буля.  

У попередніх трьох фільмах (останній з них "Війна за планету мавп" вийшов у 2017-му) розповідалося про те, яким чином мавпи отримали еволюційну перевагу та яким чином цивілізація людей зазнала краху. Це була логічно та емоційно завершена трилогія. Саме тому події "Королівства планети мавп" відбуваються через 300 років після фіналу "Війни за планету мавп". 

Герой, якого грав Енді Серкіс (Цезар) давно помер. На місці поселення, яке успадкували нащадки мавп, яких він вивів з поневолення було створено щось на кшталт держави. Мешканці цього нового королівства — мавпи — під керівництвом свого лідера Проксімуса Цезаря почали поводити себе, так само як люди. Тобто нападати на інші племена мавп, полювати на вже зовсім диких людей, намагатися підкорити технології. Та політику Проксімуса підтримують не всі: декілька мавп вирішують врятувати людську дівчинку, за якою чомусь полює новий Цезар. 

Вихід фільму планується 10 травня. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее