Massive Attack відмінили свій концерт в Грузії через закон про іноагентів

Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чимось серйозним. Чимось, що відрізняло б їх від відео зроблених спеціально для ТікТоку.  

Першою ластівкою змін на гірше стала відмова легендарного британського гурту Massive Attack від свого ж запланованого концерту в курортному селищі Шекветілі. 

Про це гурт повідомив у X (колишній twitter).

Тут треба додати, що музиканти за подіями навколо злочинного закону слідкували давно й висловлювали свою підтримку грузинам. 

Втім, ось цитата з їхньої заяви: "На даний момент виступ на Black Sea Arena [це концертний майданчик] може розцінюватися як схвалення жорстокої політики. Побиття, арешти, погрози та насильство проти мирних протестувальників, активістів та опонентів, а також закони, що очорнюють громадянське суспільство та заперечують права ЛГБТІ, йдуть всупереч усьому, за що ми виступаємо". 

Massive Attack також дали обіцянку, умови якої грузини, на жаль, навряд чи виконають: "Ми повернемося і будемо виступати з вами на свободі". 

Водночас не треба забувати, що у РФ бристольці після 2014 року, коли та країна вже пішла шляхом кривавого авторитаризму, з концертами виступали. Зокрема у 2018 році, в рамках фестивалю Park Live. 

 

17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее
15.07.2024
Про це повідомляє NV. Насправді, у екс-президента України в пісні всього один рядок, він говорить між куплетами: "Це так, це так", — верифікуючи те про, що співають гумористи й блогери Василь Байдак,...
Далее