Біллій Айліш поділилася відео на пісню "Chihiro"

Свій новий, третій альбом "Hit Me Hard and Soft" американська співачка майже не промотувала. Відповідно й музичні відео на сингли з платівки виходять постфактум. Одним з таких став кліп на пісню "Chihiro" — одну з найкращих композицій на "Hit Me Hard and Soft". Її назва натхненна іменем головної героїні аніме "Віднесені привидами". 

У ролику, який зняла сама Айліш, співачка намагається вийти з порожньої будівлі, вибігає нарешті назовні, де її починає переслідувати, а потім нападає інша людина. Втім, наприкінці відео вони наче припиняють битися. 

Цієї осені Айліш вирушає у масштабний тур на підтримку свого нового альбому. У рамках туру співачка виступатиме в різних містах Північної Америки, Європи та Австралії.

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее