Адам Драйвер дивиться на місто, яке хоче перебудувати. Перший кадр з фільму "Мегалополіс" Френсіса Форда Копполи

Нарешті опубліковано хоч щось, що дає уявлення про новий фільм "Мегалополіс". Той самий, який легендарний режисер Френсіс Форд Коппола готував протягом десятиліть та який він профінансував із власної кишені: на виробництво епічної картини пішло 120 мільйонів доларів, які Коппола акумулював, судячи зі всього, продавши частину своїх виноградників та рекреаційних потужностей.  

Кадр виразний. І обраний не просто так: панорама міста передає відчуття епічності, світло відсилає до "Хрещеного батька". На ньому Адам Драйвер, він грає архітектора-ідеаліста та художника, який планує відбудувати місто, яке частково занепало через корумпованого мера, дивиться на те саме місто через далекоглядну трубу та якийсь фільтр. Позаду нього стоїть Наталі Еммануель (з "Гри престолів"). Вона одночасно дружина головного героя та донька корумпованого мера. Останнього до слова грає Джанкарло Еспозіто з "Пуститися берега". 

Окрім трьох перелічених акторів, у фільмі зіграють: Обрі Плаза, Шайа ЛаБаф, Джон Войт, Лоуренс Фішберн, Хлоя Файнеман, Кетрін Хантер, Дастін Хоффман, Д.Б. Суїні, Джейсон Шварцман, Бейлі Айвз, Грейс Вандервал та Джеймс Ремар.

"Я не працював над цим сценарієм протягом 40 років, як я часто бачу пишуть [в пресі], а скоріше збирав нотатки та вирізки для альбому записів, які мені здалися цікавими для майбутнього сценарію, або приклади політичних мультфільмів чи різних історичних тем", – сказав Коппола. Режисер продовжив: "Зрештою, через багато часу, я зупинився на ідеї римського епосу. А пізніше на римському епосі, дія якого відбувається в сучасній Америці, тож я справді почав писати цей сценарій лише останні десятки років. Крім того, оскільки я зняв багато фільмів на різні теми та в багатьох різних стилях, я сподівався на проєкт пізніше в житті, в рамках якого я зможу краще зрозуміти, яким був мій особистий стиль".

Прем'єра "Мегалополісу" відбудеться на Каннському кінофестивалі й через два-три тижні ми вже зможемо прочитати перші відгуки. 

На додачу режисер сподівається знайти на фестивалі гідного дистриб'ютора для своєї стрічки.  

 

Megalopolis

29.05.2024
Стала відома дата виходу в український прокат фільму "Конотопська відьма". Стрічка була знята вже за часів повномасштабного вторгнення та експлуатує народний сюжет (чи мем), що з'явився ще в першій по...
Далее
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее