Польовий щоденник гумору. Опубліковано тизер документального фільму "Нам своє робить", про жарти на війні

Опубліковано тизер нового документального фільму зробленого під крилом формації BABYLON’13 "Нам своє робить" — своєрідного дослідження, яке відповідає на питання: "Чи можна жартувати на війні?".

Автори стрічки, серед яких режисер Костянтин Кляцкін, оператор-постановник Павло Липа, продюсер Сергій Малярчук, знімали у Києві, Сумській, Харківській, Донецькій та Запорізькій областях, поспілкувалися із військовими з 17-ої окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота й створили кіно про стійкість, яку підживлює військовий гумор. 

Це те, що можна побачити в Тік-Тоці від самих військових (їхні особисті відео також були використані в фільмі). І це те, що не дуже показували по Єдиному марафону. Тому гумор на війні є і навіть так: його там не може не бути. 

Ось як прокоментував тематику фільму оператор Павло Липа: "Тема гумору на війні наразі практично відсутня в українському документальному кіно. Але, багато знімаючи та спілкуючись з військовими на фронті та в тилу, ми завжди бачили одне - як тільки лід першого знайомства скресає, жарти та курйозна бувальщина починають литися рікою. Тому ми взялися через документальне кіно дослідити цей феномен, намагалися розгадати, як бійці пристосувалися до реалій Великої війни через різноманітні приколи, сарказм, стьоб та сатиру".

Виробництвом "Нам своє робить" займалася заснована Костянтином Кляцкіним студія DocNoteFilms, яка діє в рамках проєкту BABYLON’13. 

Фільм вийде онлайн в середині травня. На YouTube-каналі BABYLON’13 та на Суспільному телебаченні.

 

29.05.2024
Стала відома дата виходу в український прокат фільму "Конотопська відьма". Стрічка була знята вже за часів повномасштабного вторгнення та експлуатує народний сюжет (чи мем), що з'явився ще в першій по...
Далее
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее