Під музику ABBA та за допомогою костюма синього монстра. Бенедикт Камбербетч намагається знайти сина у трейлері серіалу "Ерік"

Опубліковано трейлер мінісеріалу "Ерік", в якому Бенедикт Камбербетч грає лялькаря Вінсента, чий 9-річний син зник. Поліція його шукає, але знайти не може. Вінсент казиться й починає поводитися з погляду свого оточення нераціонально: він думає, що зможе якимось чином зв'язатися із сином за допомогою ростового костюма блакитного монстра Еріка. 

Звучить важко, втім, настрій в трейлері транслюється радше гірко-солодкий та ностальгічний. Події відбуваються в 80-х, в Нью-Йорку. За кадром звучить музика ABBA. Та й монстр Ерік виглядає як персонаж "Вулиці Сезам".

Авторкою серіалу стала британка Ебі Морган, відома за фільмами "Залізна леді" з Меріл Стріп, "Сором" з Майклом Фассбендером до яких вона написала сценарії. 

Камбербетч не вперше співпрацює із Netflix. Торік він знявся в короткометражному фільмі Уеса Андерсона "Чудова історія Генрі Шугара", який отримав "Оскар". До цього він зіграв головну роль в оскароносній повнометражній драмі Джейн Кемпіон "Влада пса". На додачу Netflix допомогли перетворити адаптацію BBC "Шерлока” у міжнародний хіт й привели серіал до премії "Еммі".

Фільм "Ерік" з'явиться на Netflix 30 травня.   

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее