Новий фільм Олега Сенцова покажуть на кінофестивалі в Карлових Варах

Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії.

Рік тому підрозділ режисера потрапив у скрутну ситуацію, коли їхній бронетранспортер було підбито. Олег зміг дібратися до найближчого окопу та звідти намагався викликати евакуаційний загін. 

Позиція, на якій відбувалися події називалася "Реал" (звідси й назва стрічки). Все, що буде показано в фільмі було знято на тактичну камеру Сенцова. Як сказав сам режисер: "”Реал” — це не кіно в класичному його розумінні. Це шматок життя на війні, який був знятий випадково, але який показує його справжнє обличчя без прикрас та фальші".

59-й Міжнародний кінофестиваль в Карлових Варах відбудеться з 28 червня по 6 липня. Цей кіносмотр має статус "класу А" (як і Канни з Берлінале) й вважається одним із головних у Центральній та Східній Європі. Фільм "Реал" продемонструють у межах програми "Спеціальні покази".

 

real

real

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее