За три тижні прокату на фільм "Будинок «Слово»: нескінчений роман" сходили 83 тисячі глядачів

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чоловік, що еквівалентно 12,8 мільйона гривень касових зборів. 

Фільм Тараса Томенка про письменників, поетів, режисерів та інших представників розстріляного відродження, що виріс з його ж документальної стрічки "Будинок «Слово»" прокатується звичайно не як "Довбуш" чи "Люксембург, Люксембург", а радше як арт-хаусне кіно. Втім, медійний розголос та добрі відгуки не дали йому пройти зовсім непоміченим. 

Події фільму розгортаються наприкінці 20-х років минулого століття в Харкові, де Сталін наказав побудувати окремий будинок у формі літери "С" й куди заселили українських літераторів, щоб в дусі колективізму та ідеологічного єднання створити ідеального совєтського письменника. Втім, багатьох представників нашої культурної еліти там просто вбили. 

Прокат стрічки поки що триває.  

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее