"Сто років самотності": тизер серіалу про колумбійську сім'ю та прокляття. В основі шедевр Маркеса

Опубліковано тизер серіалу "Сто років самотності" — екранізації однойменного роману лауреата Нобелівської премії з літератури Ґабрієля Ґарсія Маркеса. Книга вийшла у 1967 році і з того часу набула якогось всесвітнього поклоніння. Роман став частиною дорослішання поколінь читачів. Додати сюди його складну розлогу структуру, туманність магічного реалізму й отримаєте першоджерело, яке дуже складно екранізувати.  

Втім, Netflix вирішили ризикнути та вкластися. Що корелює із їхньою стратегією розвивати локальні ринки. Як це вже відбулось, наприклад, із Південною Кореєю.  

Серіал буде складатися із 16 епізодів і стане одним із найамбітніших кінопроєктів у Латинській Америці на сьогодні, втілений у життя найталановитішими художниками регіону, повністю знятий іспанською мовою у Колумбії за підтримки родини автора Маркеса.

Виробництвом серіалу займається незалежна колумбійська компанія Dynamo, яка зняла понад 47 художніх фільмів і 25 телесеріалів. Попередні проєкти Dynamo включають серіали Netflix "Дикий район" та "Зелена межа". Вони також надавали послуги з пошуку локацій для "Наркос" та "Ель Чапо".

Ось офіційний синопсис: "Одружені проти волі батьків, кузини Хосе Аркадіо Буендіа та Урсула Ігуаран залишають своє село та вирушають у довгу подорож у пошуках нового дому. У супроводі друзів й авантюристів їхня подорож завершується заснуванням утопічного міста на березі річки доісторичних каменів, яке вони охрестили Макондо. Кілька поколінь роду Буендіа визначать майбутнє цього міфічного міста, змученого божевіллям, неможливим коханням, кривавою й абсурдною війною та страхом перед жахливим прокляттям, яке прирікає їх без надії на сто років самотності".

Серіал має з'явитися на Netflix пізніше цього року. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее