Педро Паскаль зіграв в рекламі пива Corona. Її зняв режисер фільму "Я, Тоня"

"Ти можеш покинути пляж, але пляж не покине тебе", — цю фразу, яка звучить наприкінці відео, Педро Паскаль відчуває на власному досвіді, поки ненавмисно переміщується з бару до затишного місця біля води. 

Зняв рекламу Крейг Гіллеспі, відомий за фільмами "Я, Тоня" та "Круелла". Під його керівництвом Паскаль відправляється у невеличку подорож мексиканським містечком й завдяки пляшці пива опиняється там де мріяв — на безлюдному, спокійному пляжі.  

Втім, спокій Педро Паскалю може тільки снитися. Актор активно знімається у продовженні популярного постапокаліптичного серіалу "Останні з нас", готується до виходу другого "Гладіатора", тільки но закінчив зйомки у новому фільмі Арі Астера ("Усі страхи Бо") "Еддінгтон" — чорної комедії про шерифа в маленькому містечку в штаті Нью-Мексико та його прагнення до чогось більшого, та на додачу знімається у новому фільмі Селін Сонг ("Минулі життя") "Матеріалісти".

Актор дуже хотів попрацювати із Сонг, оскільки вважає "Минулі життя" одним з найкращих фільмів, що він бачив за останні роки. 

Щодо реклами Corona Паскаль каже, що ця співпраця є особистою: "Існує культурна значущість, що стосується мого латиноамериканського коріння та мого [власного] розуміння [того], що я чилієць, який виріс у Штатах і виріс двомовним. [Це був] мій досвід з кожною латиноамериканською спільнотою, яка представлена в Сполучених Штатах — я жив у Техасі дитиною в Сан-Антоніо, жив у південній Каліфорнії, а потім поїхав до Нью-Йорка у 18 років і провів своє доросле життя переважно там — завжди англомовне та іспаномовне життя. Мені подобається експансивність роботи з дуже доступним пивом і проведення кампанії від його імені англійською та іспанською мовами".

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее