Netflix офіційно презентували Ліама Гемсворта у ролі Ґеральта з Рівії. Себто Відьмака

Стрімінговий сервіс опублікував в X короткий тизер четвертого сезону серіалу "Відьмак". Єдина ціль цього відео — представити публіці нового Ґеральта з Рівії себто Відьмака, Ліама Гемсворта. Виглядає він непогано. Втім, наскільки актору личить образ мовчазного, м'язистого воїна із добрим серцем покаже тільки час.

Про те, що Netflix планують розійтися із Генрі Кавіллом, який зіграв Відьмака у перших трьох сезонах стало вперше відомо в жовтні 2022 року. Крок був розумним: в першому та найкращому сезоні Кавілл виглядав бадьоро та зацікавлено, в другому — майже так само, але в третьому, який ще й розділили на дві частини, актор був явно втомлений від свого героя та від його історії. На додачу третій сезон був не таким захопливим, як два попередніх. 

Кавілл тоді написав у заяві: "Моя подорож як Ґеральта з Рівії була наповнена як монстрами, так і пригодами, і, на жаль, я здам свій медальйон і свої мечі для четвертого сезону. Замість мене фантастичний містер Ліам Гемсворт візьме на себе мантію Білого Вовка".

Відомо, що "Відьмаку" залишилось ще два сезони на Netflix: серіал закінчиться після п’ятої частини.

Четвертий та п’ятий сезони охоплять три романи Анджея Сапковського, що залишилися: "Вогняне хрещення", "Вежа ластівки" та "Володарка озера".

Дати виходу четвертого сезону поки немає. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее