Пеггі Гу анонсувала свій перший альбом. У 2023-му вона пролунала на весь світ треком "(It Goes Like) Nanana"

Трек "(It Goes Like) Nanana" можна послухати тут. Це дуже приємний та прилипливий, літній хаус. Альбом південнокорейської діджейки, продюсерки та виконавиці — перший в її кар'єрі — називається "I Hear You". І рішення щодо його запису скоріш за все було пов'язане саме із тим фактом, що "(It Goes Like) Nanana" потужно пролунав по всьому світу.  

Ось обкладинка "I Hear You".

 

Peggy-Gou-I-Hear-You

 

Новий сингл з альбому називається "1+1=11". Це спокійніший трек без вокалу, втім, також приємний. Відео до нього зняв (та зіграв в ньому головну роль) ісландський та данський художник (і друг Пеггі Гу) Олафур Еліассон.

До альбому увійде 10 треків. Серед них будуть ті, що ми вже чули: спільна робота виконавиці із Ленні Кравіцом "I Believe in Love Again", сингли "I Go" та вже знайомий "(It Goes Like) Nanana", "1+1=11".

У пресреліз Пеггі Гу сказала: "I Hear You — це більше, ніж просто мій дебютний альбом. Це втілення незліченних годин відданості моїй подорожі, щоб створити щось позачасове, також він є свідченням сили слухати самих себе й одне одного".

Платівка вийде 7 червня. 

 

Tags: Peggy Gou
28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее