Продюсер "Піратів Карибського моря" про майбутнє франшизи. Потенціально можливі два фільми: із Джонні Деппом та Марго Роббі

Один з головних продюсерів 80-х, 90-х та 00-х Джеррі Брукгаймер вирішив поділитися своїми думками та потенційними планами на продовження однієї зі своїх найуспішніших франшиз "Пірати Карибського моря". Продюсер підтвердив, що планує перезапустити "Піратів", а це означає, що в наступному фільмі не буде знайомих персонажів з франшизи. 

Що своєю чергою виключає появу Джонні Деппа, головна роль якого — Джека Горобця — забезпечила першим п’яти фільмам франшизи 4,5 мільярда доларів у світовому прокаті. Майбутнє Деппа в ролі Джека Горобця залишається туманним й через іншу причину: від нього майже відмовилися у Голлівуді після проблем із поведінкою і скандального судового процесу з Ембер Херд у 2022 році. Однак Брукгаймер особисто хоче його повернути.

"Це перезавантаження, але якби це залежало від мене, він був би в ньому", — сказав продюсер. "Я люблю його. Він хороший друг. Він дивовижний артист та має унікальний вигляд. Він створив Капітана Джека. Цього [чітко прописаного образу] не було на сторінці [сценарію], це він зробив трохи Пепе Ле П’ю та Кіта Річардса. Це була його інтерпретація Джека Горобця".

У цього перезавантаження вже навіть є сценарист Джефф Натансон ("Впіймай мене, якщо зможеш", "Пірати Карибського моря: Помста Салазара").

Та є й інша частина цієї історії із ребутами "Піратів". Влітку 2020 року Disney керували розробкою двох піратських фільмів: перезапуску із Марго Роббі та шостого фільму оригінальної франшизи, який вже написали Крейг Мейзін (він зробив серіал "Чорнобиль") та Тед Елліотт (він написав "Шрека" та перші чотири піратські фільми).

Чи є сценарій Натансона новою версією сценарію Мейзіна та Елліотта, чи зовсім новим сценарієм, поки не відомо. Марго Роббі у листопаді 2022-го сказала виданню Vanity Fair, що Disney вже не зацікавлені у її "жіночому" фільмі, втім, Брукгаймер сказав Entertainment Weekly, що він вважає, що в обох піратських фільмів ще є майбутнє: "Це два різних фільми. Ми сподіваємося зробити обидва, і я думаю, що Disney погодяться зробити фільм Марго також".

Історія заплутана, але вже зрозуміло, що просто так Голлівуд "Піратів Карибського моря" не відпустить. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее