"Тихе місце: День перший": трейлер третього фільму серії. Про те, як все починалось

Франшиза "Тихе місце" потихеньку розростається. Події третього фільму серії — приквелу — як видно з назви будуть відбуватися у перший день вторгнення на Землю іншопланетян і, як зазначено в трейлері, розкажуть чому наш світ раптом став таким тихим. 

 

A-Quiet-Place-Day-One

 

В центрі сюжету буде жінка на ім'я Сем (оскароносна Люпіта Ніонго). Ми бачимо її на звичайні нью-йоркській вулиці звичайно шумного дня. На руках у неї чомусь котик. Аж раптом з неба починають падати метеорити, які виявляються тими самими відомими нам за першими двома частинами сліпими та неймовірно чутливими до звуків монстрами. Місто охоплює хаос. Сем якимось чином вдається вижити (принаймні спочатку) та знайти напарників по нещастю: таких самих виживальників як і вона.  

Режисером стрічки став Майкл Сарноський, відомий за добрим фільмом "Свиня" із Ніколасом Кейджем у головній ролі. Він же написав сценарій, що базується на їхній з Джоно Красінскі (автором франшизи) історії. 

Фільм вийде у прокат 28 червня 2024-го.  

 

24.06.2024
"Зло приходить зсередини нас чи ззовні?", — запитує розгублена та налякана Еллен Гаттер у виконанні Лілі-Роуз Депп професора Альбіна Еберхарта фон Франца у виконанні Віллема Дефо. Й отримує такий сами...
Далее
20.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Буча" — української військової драми про події в місті Буча Київської області, які сталися на самому початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Події трагічні та тр...
Далее