"Тихе місце: День перший": трейлер третього фільму серії. Про те, як все починалось

Франшиза "Тихе місце" потихеньку розростається. Події третього фільму серії — приквелу — як видно з назви будуть відбуватися у перший день вторгнення на Землю іншопланетян і, як зазначено в трейлері, розкажуть чому наш світ раптом став таким тихим. 

 

A-Quiet-Place-Day-One

 

В центрі сюжету буде жінка на ім'я Сем (оскароносна Люпіта Ніонго). Ми бачимо її на звичайні нью-йоркській вулиці звичайно шумного дня. На руках у неї чомусь котик. Аж раптом з неба починають падати метеорити, які виявляються тими самими відомими нам за першими двома частинами сліпими та неймовірно чутливими до звуків монстрами. Місто охоплює хаос. Сем якимось чином вдається вижити (принаймні спочатку) та знайти напарників по нещастю: таких самих виживальників як і вона.  

Режисером стрічки став Майкл Сарноський, відомий за добрим фільмом "Свиня" із Ніколасом Кейджем у головній ролі. Він же написав сценарій, що базується на їхній з Джоно Красінскі (автором франшизи) історії. 

Фільм вийде у прокат 28 червня 2024-го.  

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее