"Дівія": тизер документального фільму про екологічні наслідки російсько-української війни

Опубліковано тизер документального фільму "Дівія" — стрічки, в якій, принаймні якщо судити по відео, поетично та спостережливо зафіксовано екологічні наслідки російського вторгнення в Україну. Їх намагаються подолати відповідні спецслужби, але масштаби настільки великі, що у найближчому майбутньому вони навряд чи будуть подолані.

Зокрема це стосується Каховської ГЕС та українських полів, місцями повністю вкритих вирвами від снарядів. Це порушує порядок шарів ґрунту та забруднює хімікатами саму землю. 

У центрі уваги авторів стрічки (режисер, монтажер, та співсценарист Дмитро Грешко) опинилася не тільки природа, але й ті хто за нею дбають: сапери, екологи, волонтери, шукачі тіл та зоологи. 

Дати виходу фільму у прокат наразі немає. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее