Співачка, акторка, фанатка бренду Frolov. Сабріна Карпентер випустила сингл "Espresso"

Сталося це два тижні тому, але пісня потихеньку набирає оберти та може досягти рівня одного із головних синглів цього літа. Що буде абсолютно заслужено, адже всі складові тут на місці: розслаблена мелодія у ритмах диско та фанку, приспів, що застрягає в голові, грайливий вокал самої Сабріни та спекотний, морський кліп. Щось подібне торік зробили Кайлі Міноуг та Трой Сіван

У музичному відео, яке зняв кліпмейкер зі стажем Дейв Мейерс співачка пливе на швидкісному катері із якимось чоловіком. Під час навмисно різкого повороту Сабріна позбавляється свого напарника, забирає його кредитку та пускається берега. 

"З того дня, як я почула пісню, я побачила пляжну атмосферу, а точніше, такий мікс старої школи та сучасного середовища. Я хотіла зафіксувати грайливість, яку я люблю використовувати у своїх відео. Та якщо бути відвертою я також просто хотіла автомобіль-басейн", — прокоментувала відео Карпентер. 

На додачу співачка полюбляє український бренд одягу Frolov та часто виступає в нарядах дизайнера. Наприклад, на цьогорічній Coachella. 

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее