Трішки інший варіант. alyona alyona & Jerry Heil заспівали пісню "Teresa & Maria" наживо та з хором

Презентація концертної версії пісні відбулася після першої репетиції, що мала місце в суботу 27 квітня та в рамках атракції "Eurovision... A Little Bit More!" — спін-оффу конкурсу Євробачення-2024, який, судячи зі всього, слугує таким собі генеральним прогоном для виконавців, із глядачами та повноцінним шоу, перед першим півфіналом. 

Пісня "Teresa & Maria" зазвучала трішки інакше. Втім, саме цю версію із хором та злегка перебудованою структурою ми будемо чути й далі під час подій конкурсу. 

Ось, що з приводу нової версії сказала Jerry Heil: "Для нас було важливо відчути масштаб цієї пісні, адже за неї проголосувало понад 720 тисяч людей по всій Україні. Її виконання на концерті у Києві — це була концентрована любов. Ми хотіли трошечки змінити пісню, але зробити це так, щоб вона при цьому лишалася впізнаваною".

Їй вторить alyona alyona, яка сподівається, що завдяки "Teresa & Maria" співачкам вдасться "насправді нагадати про нашу країну, аби люди почули, як голосно ми говоримо про те, що світ потребує єднання".

Перший півфінал Євробачення-2024 назначено на 7 травня. 

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее