Мартін Скорсезе разом із донькою Франческою працюють над фільмом у рекламі для Супербоулу

Звучить складно, але насправді все легко. Деякий час тому донька режисера Мартіна Скорсезе Франческа почала записувати тік-токи зі своїм батьком. Контраст поколінь, статус самого Скорсезе, кумедність та чарівність цих роликів швидко зробили їх вірусними. Вважається, що інтерес людей молодших за 35 років до фільму "Вбивці квіткової повні" зумовлений саме цими відео. Принаймні це одна з причин. 

Дуетом доньки та батька, їхнім медійним потенціалом зацікавилися представники бізнесу. Відомо, що Мартін та Франческа роблять книгу для кінокомпанії A24. Також Франческа працювала креативним директором на нещодавній рекламі Chanel, яку зняв її батько та в якій знялися Тімоті Шаламе та Гавана Роуз Лю.  

Новим проєктом для Франчески та Мартіна Скорсезе стала реклама Squarespace (конструктор сайтів), яку планують показати на Супербоулі 11 лютого. 

У відео режисер міркує над тим, як йому зняти 30-секундну короткометражку про сайт. І отримує допомогу від доньки: вона показує йому як створити сайт на Squarespace. 

"30-секундний фільм [зняти] набагато складніше, тому що кожна сцена схожа на секунду", — говорить Мартін. І продовжує: "Головним героєм є вебсайт. Річ у тому, що я насправді не знаю, що таке вебсайт або про що він думає, що його цікавить, чи його взагалі щось цікавить".

Далі він звертається до Франчески: "Мені потрібно якось зрозуміти, що таке вебсайт". Вона сідає за ноутбук і терпляче все показує та розказує. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее