"Шалена п'ятниця 2": Ліндсі Лохан та Джеймі Лі Кертіс на фото, що підтверджує фільмування сиквелу

Ліндсі Лохан та Джеймі Лі Кертіс вперше разом на знімальному майданчику з 2003 року. Компанія Disney опублікувала фото з-за лаштунків фільму "Шалена п'ятниця 2", зйомки якого офіційно тривають вже деякий час. 

Лохан і Кертіс знову виконають ролі доньки Анни та матері Тесс Коулман. Хто цього разу поміняється тілами невідомо: подробиці сюжету продовження дотепер популярної комедії Disney ще не оголосили, але студія підтвердила, що "Шалена п'ятниця 2" вийде у 2025 році. Оригінальний фільм, нагадаємо, зібрав 160 мільйонів доларів у кінотеатрах по всьому світу. 

Відповідно друга частина може стати першим притомним фільмом із Ліндсі Лохан в головній ролі, що вийшов в прокат за без перебільшення двадцять років. Акторка випала з процесу через свою нестабільну поведінку та любов до наркотиків.

Втім, Лохан поступово повертається: у 2022-му вона підписала контракт із Netflix (зробили два фільми за два роки), з'явилася у камео в успішному ребуті "Злих дівчат" (в успішній першій версії 2004 року Лохан грала головну роль). Продюсери Disney явно відчули, що з акторкою можна працювати без великих ризиків втратити гроші. 

Й хоча продовження "Шаленої п'ятниці" було анонсовано ще в березні, можна сказати, що з моменту публікації цього фото почалася справжня маркетингова кампанія фільму.

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее