"Історія зла": трейлер горору про громадянську війну у США та привидів

Опубліковано трейлер фільму "Історія зла" — напівтрилера про серйозні соціополітичні зміни в США та напівгорора про дім з привидами. Стрічка вийде на стрімінговому сервісі Shudder — платформі, яка регулярно постачає якісні страшні історії — 23 лютого.   

Події фільму відбуваються в країні, яка програла боротьбу за демократію і яку очолила фашистська, корумпована, теократична група людей. Деінде ще існує рух повстанців, але за ними полюють та жорстоко карають. В центрі сюжету опиняться сім'я: мати Алегра, батько Рон та донька Дарія. Як мінімум Алегра бере участь у русі опору. Вона тікає з в'язниці та разом з іншими родичами опиняється в пустому, занедбаному сільському будинку: друзі-повстанці, які допомагають сімейству попросили їх пересидіти там погоню після втечі. Будинок же виявляється зовсім не пустим. Там щось живе і воно не задоволене приходом незнайомців.     

У своєму повнометражному дебюті режисер та сценарист Бо Мірхоссені поєднав страхи за майбутнє США та жахіття її минулого. Взагалі, вражає з якою швидкістю знімають фільми-рефлексії на тему загострення соціальних та політичних конфліктів в країні поділеній між містом та провінцією, середнім та робочим класами, трампістами та прихильниками демократії. Можна пригадати хоч недавній "Залиш світ позаду", хоч майбутній фільм "Громадянська війна" Алекса Ґарленда. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее