Борись за свій світ. Опубліковано тизер фільму "Дюна: Частина друга"

Опубліковано тизер фільму "Дюна: Частина друга". Він невеличкий, але враховуючи рівень очікування стрічки, кожен новий кадр тішить. Плюс, новий тизер — не зайве нагадування, що до виходу фільму в прокат залишився всього місяць. 

Судячи з відео, у ньому нас чекає не одна велика битва. Друга частина стартує там, де закінчилася перша. Тобто з бажання Пола Атріда помститися Харконненам за вбитого батька та розорений дім. Зробити він це зможе після того, як усвідомить хто він є — обраний, поява якого була давно передбачена. Пол повинен очолити фріменів та повести їх на боротьбу за свободу. Чи за "свій світ", як зазначено у відео.   

У другій частині з'явиться декілька нових акторів. Окрім всюдисущої Флоренс П'ю (її наполеглива присутність у фільмах буде продовжуватись, скоріш за все, допоки акторка не отримає "Оскар"), у фільмі зіграв Крістофер Вокен, Остін Батлер та Леа Сейду. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее