Стало відомо, коли вийде другий сезон серіалу "Гра в кальмара"

Перший сезон серіалу "Гра в кальмара" вийшов у 2021 році і дещо несподівано став хітом міжнародного рівня зі всіма супутніми ознаками: меми, костюми з шоу носили на Гелловін, номінації на "Золотий глобус" та "Еммі", на Netflix серіал досі займає першу сходинку в переліку найпопулярніших оригінальних програм. На другому місці "Дивні дива". Південнокорейський серіал залучив 142 мільйони глядачів, які витратили загалом 1,65 мільярда годин на його перегляд. І це тільки за перший місяць після прем'єри.  

Не дивно, що другий сезон чекали і чекають. В цій тривалій паузі Netflix встигли випустити реаліті-шоу, яке повністю повторювало естетику та деякі сюжетні моменти серіалу. Воно також було хітовим. 

Днями Variety повідомили, що керівництво стрімінгового сервісу повідомило акціонерів, що пізніше в цьому році вийде другий сезон "Гри в кальмара": "Забігаючи наперед, попри торішні страйки, які відклали запуск деяких назв, у нас є великий, сміливий план на 2024 рік. Глядачі зможуть вибрати серед популярних драм, таких як «Дипломат» Сезон 2, «Бріджертон» Сезон 3, «Гра в кальмара» Сезон 2 і 'Імператриця" Сезон 2". 

Точної дати немає, але новина обнадійлива. Над другим сезоном працює автор першого — Хван Дон Хьок.   

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее