Раян Гослінг розчарований відсутністю Марго Роббі та Грети Гервіг серед номінантів на "Оскар"

Про це повідомили Variety. Актора номіновано в категорії "Найкраща чоловіча роль другого плану" за роль Кена і попри те, що він вдячний Академії за честь, Раян Гослінг дуже розчарований відсутністю Грети Гервіг в режисерській номінації та Марго Роббі в акторській. Роббі, втім, отримала номінацію, як продюсер в категорії "Найкращий фільм". 

Гослінг почав свою заяву здалеку: "Для мене велика честь бути номінованим моїми колегами поряд із такими видатними артистами в рік такої кількості чудових фільмів. І я ніколи не думав, що я скажу це, але я також неймовірно пишаюся тим, що це все за зображення пластикової ляльки на ім’я Кен". Далі актор перейшов до суті: "Але немає Кена без Барбі, і немає фільму "Барбі" без Грети Гервіг і Марго Роббі, двох людей, які найбільше відповідають за створення цього історичного, всесвітньо відомого фільму".

Здивований не тільки Гослінг. До останнього моменту вважалося, що і Гервіг, і Роббі забезпечені номінаціями. Актор абсолютно правий, коли каже, що без них не було б цього фільму. Втім, останніми роками Академія активно додавала у свої ряди нових не американських членів: скоріш за все, саме вони проігнорували суто американську "Барбі" та віддали свої голоси за європейські "Анатомію падіння" та "Зону інтересів".

Гослінг продовжив: "Жодне визнання не було б можливим для нікого у фільмі без їх таланту, мужності та геніальності. Сказати, що я розчарований тим, що вони не номіновані у відповідних категоріях, було б нічого не сказати. Не дивлячись ні на що, не маючи нічого, окрім пари бездушних, бідно одягнених і, на щастя, позбутих промежин ляльок, вони змусили нас сміятися, вони розбили наші серця, вони копнули культуру та увійшли в історію. Їхня робота має бути визнана поряд з іншими дуже гідними номінантами. Сказавши це, я дуже радий за Америку Ферреру та інших неймовірних митців, які вклали свій талант у створення такого новаторського фільму". 

Як і Раян Гослінг акторка Америка Феррера була номінована в другорядній категорії. В фільмі "Барбі" вона зіграла Глорію — співробітницю компанії Mattel, яка допомогла Барбі зорієнтуватися в реальному світі.  

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее