Українську драму "Лишайся онлайн" купили для міжнародного прокату

Про це повідомляє Variety. Права на продаж у всьому світі, окрім Північної Америки, стрічки Єви Стрельнікової придбала компанія K5 Intl., яка є відділом міжнародних продажів K5 Media Group. За останньою назвою криється провідна, першочергово німецька (штаб-квартира в Кельні), а наразі міжнародна компанія з продажу та дистрибуції незалежних фільмів.  

Про угоду було повідомлено на Європейському кіноринку, який відбувся в рамках Берлінського кінофестивалю. 

"Лишайся онлайн" — гостросюжетна драма про перші години та дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну. В центрі уваги дівчина, на ім'я Катя. Вона залишилася в Києві та займається волонтерством. Одного разу до неї у руки потрапляє ноутбук, який дівчині треба передати своєму брату військовому (на військові цілі). Відкривши ноут, дівчина отримує дзвінок від хлопчика, який шукає свою сім'ю. Відтоді Катя починає займатися пошуком його батьків.

Майже всі події фільму розвиваються на екранах гаджетів, відкриваючи для українського кінематографа цей піджанр трилеру. І треба сказати, що "Лишайся онлайн" дуже добре зроблене кіно, яке чіпляє за живе чи не найбільше з тієї кіно та телепродукції, що виходила у нас на ту ж тему. 

Це режисерський дебют Стрельнікової. Ось, що про фільм сказала сама режисерка: "Війна руйнівна. Багато людей в такі моменти не можуть ні знімати, ні писати. Я хотіла писати. Адже всі ми різні і сприймаємо речі по-різному. Хтось замовкає в сильних стресових ситуаціях, а хтось, навпаки, мобілізує всі ресурси. Наш фільм показує все це. Під час війни хтось йде вперед, а хтось назад. Тому для одних людей війна є руйнівною, а для інших вона стає способом вираження своєї творчості. Багато людей відкрилися просто тому, що їм було що сказати".

Вона додала: "Я сподіваюся, що наші емоції будуть почуті й побачені. І чим більше людей у всьому світі дивитимуться наш фільм, і чим більше ми будемо говорити про війну та приділяти їй увагу, тим більше нам усім нагадуватимуть про необхідність боротьби та дій".

В український прокат фільм вийде 28 березня.

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее